יבוא חומרי גלם לתוספי תזונה

תוסף תזונה איכותי ובריא מתחיל בחומרי גלם טובים, בטוחים לשימוש, טריים ואיכותיים שמקורם בצמחים שגודלו באדמה ללא כימיקילים ורעלים, הושקו במים נקיים וטופלו ללא חומרי הדברה מזיקים.

בטיחות

הליך יבוא המזון וחומרי גלם לייצור מזון ותוספי תזונה, כורח בחובו לפני כל דבר אחר אחריות לבריאות ציבור הצרכנים, מחובת היבואן לוודא שחומרי הגלם המיובאים אינם עלולים להזיק למי שיצרוך אותם או יפגע בבריאותם, כדי להבטיח זאת, על מוצרי המזון המיובאים לעמוד בתקנות ובחוקים שקובעים אילו בדיקות לערוך טרם היבוא. כדי לוודא שמוצרינו וחומרי הגלם אותם אנו מייבאים, מייצרים ומשווקים הינם בטוחים לשימוש, אנו מקפידים לערוך בדיקות מעבדה לכל חומר גלם ומוצר מזון שאנו מייבאים עוד בארץ המוצא טרם ייבואו לארץ, ובדיקה נוספת בעת ההגעה לארץ. הבדיקות מבוצעות במעבדות מקצועיות המאושרות על ידי משרד הבריאות לביצוע בדיקות אלו במזון. חברתנו פועלת לפי התקנים לבטיחות במזון ISO 22000:2005 ו-HACCP במטרה להבטיח אספקת מוצרים בטוחים לשימוש.

איכות

כל מוצר טוב ואיכותי מתחיל בחומרי גלם טובים ואיכותיים, אולם כדי להשיג חומרי גלם טובים צריך להכיר את היטב את הספקים בארץ המוצא, העונות המתאימות לכל צמח והבנה בתהליך העיבוד וההכנה והאריזה של חומרי הגלם כמו גם הכרת הליך היבוא לישראל, זאת על מנת למנוע עיכובים בשחרור שעלולים לפגוע בטריות המוצר ובנקיונו - לכן הבחירה ביבואן המתאים הכרחית לקבלת מוצר איכותי.
אנו מומחים בייבוא של חומרי גלם המיועדים לייצור תוספי תזונה, מזונות מיוחדים ומזונות-על עם נסיון מוכח של מעל לעשר שנים בייבוא ובייצוא ובייצור תוספי תזונה בישראל ובחו"ל, לנו רשת קשרים עניפה בכל רחבי העולם של ספקים אמינים וותיקים המסוגלים לספק כל כמות של כל צמח. לכל ספקינו ההיתרים המתאימים לייצוא במדינותיהם, ועומדים בתקנים ובדרישות הבינלאומיות, הליך העיבוד, הייצור והאריזה בארץ המוצא נעשה במפעלים שאנו מכירים וביקרנו בהם, ובעלי אישורים שמקובלים על משרד הבריאות בישראל. 

שקט נפשי - אמינות, שירות וסודיות

בעת הליך הייבוא הקונה חשוף לסיכונים טבעיים הנובעים מכך שהמוכרים נמצאים בארץ זרה, לעיתים קרובות לא מכירים אותם ואין דרך לדעת האם הם אמינים וישרים, האם ישלחו את הסחורה שהובטחה כולה ובמלואה, האם ישלחו בזמן, האם ישלחו סחורה איכותית וטריה או שמא ישלחו חומרים ישנים ומוזהמים. בעולם יש סטנדרטים שונים לנקיון ולמוסר וקשה לעמוד על טיבו ספק מרחוק דרך האינטרנט או בשיחת טלפון. יבוא מחו"ל יכול להפוך לחוויה לא נעימה המלווה באובדן כסף וזמן יקר.
בחירה בנו כיבואן שלך מעניקה לך שקט נפשי והורדת הסיכונים הכרוחים בייבוא, רכישה מחברה ישראלית ותיקה ואמינה ובשפה העברית מורידה ממך את העול ומעבירה את הסיכון ממך הלאה, רכישת חומר הגלם מאיתנו מבטיח קבלת מה שהוזמן ובזמן ובסופו של תהליך משאיר לך כתובת לפנות אליה, וחברה שנמצאת בארץ וכפופה לדין הישראלי. בנוסף, חברתנו מיישמת תקן ISO 27001:2005 לאבטחת המידע ומדיניות שמירה על סודיות מוקפדת, זאת במטרה להעניק ללקוחותינו את הפרטיות המתבקשת בשוק תחרותי.

תהליך היבוא - שלבי טרום יבוא


1. אישור החומר לשימוש


2. איתור ספקים בחו"ל


3. בדיקת חומרי הגלם


4. הוצאת רשיון יבוא


תהליך היבוא - היבוא עצמו


1. הזמנת חומרי הגלם מהספק בחו"ל


2. קבלת ושחרור ההזמנה


3.העברה לייצור, לאספקה או לאחסון


לפרטים נוספים ויצירת קשר